UPRAWA – MASZYNY UPRAWOWE

Nowoczesne rozwiązania do szerokiego zastosowania w uprawie roli

Zobacz maszyny uprawowe AGRO-FACTORY 2

AGREGATY DO UPRAW PRZEDSIEWNYCH „CARO”

Perfekcyjne spulchnienie i rozdrobnienie gleby

Agregaty o szerokości roboczej od 1,8 do 2,8 m produkowane są na bazie kultywatora lub brony redlicowej i sprężynowej, a od szerokości 3,2 do 6 m składane hydraulicznie z wałem strunowym dwurzędowym tylnym.

AGREGATY TALERZOWE „THOR AT”

Dwa rzędy talerzy,  których ułożenie powoduje agresywne nacinanie całej gleby podczas przejazdu

Może być stosowany do upraw gleby przy resztkach późniejszych jak i przy ściernisku. Obracające talerze rozcinają resztki roślin lub słomę. Posiada możliwość dostosowania podsiewacza, poplonów, nawozu.  Agregat Talerzowy THOR AT może również współpracować z siewnikiem zbożowym.

AGREGATY TALERZOWE „THOR AT-R”

Dwa rzędy talerzy,  których ułożenie powoduje agresywne nacinanie całej gleby podczas przejazdu

Po pracy agregatem talerzowym THOR AT można bezpośrednio siać zboże, ponieważ uprawia pole ścinając rżysko np. kukurydzy, kryjąc resztki jak orka

AGREGATY TALERZOWE „THOR-BT”

Uprawa gleby za pomocą dwóch rzędów talerzy

Może być stosowany do upraw gleby przy resztkach późniejszych jak i przy ściernisku. Obracające talerze rozcinają resztki roślin lub słomę. Agregat Talerzowy THOR BT może współpracować z siewnikiem zbożowym.

 

AGREGATY UPRAWOWO – SIEWNE „PAPUG”

Doskonały w pracy z siewnikiem zbożowym

Agregat uprawowo-siewny „PAPUG” przeznaczony jest do pracy z siewnikiem zbożowym. Zestaw składający się agregatu i siewnika służy do jednoczesnego doprawiania gleby i siania, jest to układ korzystny ze względów ekonomicznych.

 

KULTYWATORY POLOWE „CRIS”

Świetne wymieszanie i wyrównanie gleby pod zasiew

Kultywator polowy „CRISS” przeznaczony jest do uprawy pola powodując bardzo dobre wymieszanie i wyrównanie podłoża gleby pod zasiew. Może być zastosowany w różnych rodzajach gleby.