Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH – już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko  podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH

KIEDY → 17 – 19 marca 2023

GDZIE → Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce, Poland

Odwiedź nas na AGROTECH 2023!

Już niebawem odbędą się jedne z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce – Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi w rolnictwie.
Jako producent maszyn rolniczych, z przyjemnością informujemy, że będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tych targach jako wystawca. Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę oraz najnowsze rozwiązania technologiczne dla rolnictwa.
Targi AGROTECH to doskonała okazja, aby poznać naszą firmę oraz nawiązać z nami kontakt. W trakcie targów będziemy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i przedstawić szczegóły naszej oferty.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stoiska wystawowego, które znajdować się będzie w hali numer XX. Będziemy bardzo zadowoleni, gdy będziemy mogli Państwa powitać i porozmawiać o naszych produktach.
Targi AGROTECH odbędą się w dniach 17-19.03.2023. Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia nas na tym ważnym wydarzeniu dla branży rolniczej.

Do zobaczenia na AGROTECH!