Relacja z AGROTECH 2023

17-19.03.20223 nasza firma miała przyjemność uczestniczyć w targach AGROTECH, jednych z największych targów rolniczych w regionie. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że był to ogromny sukces, w dużej mierze dzięki wsparciu i obecności naszych wspaniałych Klientów.
Byliśmy zachwyceni, widząc tak wiele znajomych twarzy i mając możliwość nawiązania nowych kontaktów w branży. To było naprawdę inspirujące widzieć tyle entuzjazmu i pasji dla rolnictwa oraz najnowszych maszyn i technologii, które mogą pomóc w usprawnieniu działań i zwiększeniu wydajności.
Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować niektóre z naszych najnowszych produktów i innowacji, np. agregat przedsiewny ciężki SIZAR. Nasze maszyny przyciągały wzrok wielu odwiedzających, którzy byli pod wrażeniem jakości, trwałości i wydajności naszego sprzętu. Mieliśmy również okazję odpowiedzieć na pytania i przeprowadzić demonstracje, które pozwoliły Klientom wyobrazić sobie nasze maszyny w akcji. Poniżej przygotowaliśmy fotorelację z targów, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Państwa, kto znalazł czas, aby odwiedzić nas na targach AGROTECH. Państwa obecność i wsparcie sprawiły, że to wydarzenie było dla naszej firmy ogromnym sukcesem. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie do naszej marki i za możliwość służenia Państwu poradą.
Jeszcze raz dziękujemy za obecność na targach AGROTECH. Cieszymy się, że nadal będziemy mogli dla Państwa pracować oraz, że spotkamy podczas dalszej współpracy.
Zapraszamy do kontaktu!