← znajdź dealera

Producent maszyn rolniczych

Agro-Factory 2

Maszyny rolnicze Agro-Factory 2

Z tradycją w nowoczesność!

Dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, zapracowaliśmy na pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży produkcji maszyn rolniczych i części zamiennych. Najwyższy poziom produkcji oraz dbałość o obsługę klienta, zapewniło nam rozległą sieć dystrybucji na terenie całego kraju, którą stale rozbudowujemy. Nasze maszyny i urządzenia rolnicze dostosowane są do standardów europejskich, a ich doskonała jakość zyskała wierne grono klientów również na rynkach krajów UE.

W AGRO-FACTORY II zajmujemy się produkcją maszyn oraz urządzeń rolniczych . W ofercie posiadamy również pługi śnieżne oraz betoniarki ciągnikowe. Nasze fabryki zlokalizowane są w Kutnie (siedziba firmy) oraz w Łęczycy. 

Znajdź dealera

Rozległa sieć dystrybucji na terenie kraju. Znajdź dystrybutora najbliżej Ciebie!

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego przyświeca nam idea zrównoważonego rozwoju, by kolejne pokolenia również miały szansę na korzystanie z bogactw środowiska naturalnego. W związku z tym, nasze maszyny rolnicze znajdują zastosowanie również w rolnictwie ekologicznym, pozwalając na bardziej wydajne spożytkowanie potencjału produkcji rolnej, zwiększenie zbiorów oraz ochronę dostępnych zasobów. Mamy na uwadze przede wszystkim nasze wspólne dobro, uważamy bowiem, że jest to fundament do osiągnięcia pełnego sukcesu.

Poznaj nasze maszyny rolnicze

Spotkajmy się na targach i wydarzeniach branżowych

Stawiamy na nowoczesne technologie i nieustanny rozwój, pamiętając jednocześnie o najlepszych tradycjach polskiego rolnictwa. Chcemy by, dzięki naszym maszynom mogli Państwo prowadzić swoje gospodarstwa z satysfakcją i zyskiem. Z tego powodu wizja z jaką prowadzimy AGRO-FACTORY II została oparta na ludziach: świetnie wykwalifikowanych pracownikach oraz współpracy z rolnikami i dystrybutorami.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i komfort użytkowania produkowanych przez nas wyrobów gwarantując: doradztwo, serwis gwarancyjny, pełen asortyment części zamiennych oraz własny transport.

Zapraszamy wszystkich klientów, obecnych i przyszłych do naszej firmy jak również na nasze stoiska podczas imprez targowych.