Zgrabiarki karuzelowe KN

Zgrabiarka karuzelowa KN umożliwia szybkie i efektywne zbieranie trawy, siana, słomy, podsuszonej zielonki oraz układania ich w równy pokos. W ofercie posiadamy jednokaruzelowe zgrabiarki pokosowe KN-350 i KN-420 o szerokości roboczej odpowiednio: 300 i 420 cm. Maszyny posiadają mocne podzespoły i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, co pozwala na uzyskanie dobrze uformowanego pokosu nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, przemyślany układ karuzeli umożliwia bezproblemowe dostosowanie szerokości i wysokości grabienia do potrzeb gospodarstwa.

 

Zgrabiarki karuzelowe KN zbudowane są z żeliwnej przekładni z wygiętymi ramionami, które są ułożone w taki sposób, aby poprawić układanie pokosu. Dzięki specjalnie wyprofilowanym palcom grabiącym i pływającemu przedniemu zaczepowi TUZ, materiał z zielonki jest zbierany dokładnie i czysto. Maszyny są wyposażone w tandemowy i regulowany układ jezdny, który pozwala na idealne kopiowanie terenu, a lekka konstrukcja umożliwia mały nacisk na podłoże. W czasie przejazdu maszyna posiada blokady ruchu przekładni.

Zgrabiarka umożliwia skuteczne formowanie jednorodnego, równego wału pokosu, który dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza i ekspozycji na światło słoneczne, po zebraniu będzie można wykorzystać jako pełnowartościową i zdrową paszę.

DANE TECHNICZNE

szerokość robocza (m) zgrabiarki karuzelowe typ KM kg
3,5 zgrabiarka karuzelowa KN-350 45-60 460
4,2 zgrabiarka karuzelowa KN-420 55-80 540
W STANDARDZIE
zaczep skrętny
zawieszenie aktywne kat. I i II
tandem - 4 koła 16x6.50-8
wałek przekaźnika mocy WOM - 540 obr./min.

Wyposażenie

  • zaczep skrętny
  • zawieszenie aktywne kat. I i II
  • tandem – 4 koła 16×6.50-8
  • wałek przekaźnika mocy WOM – 540 obr./min

Wyposażenie dodatkowe

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy serwis gwarancyjny wszystkich naszych maszyn rolniczych oraz pełen asortyment części zamiennych

Sprawdzona jakość

Nowoczesne maszyny rolnicze AGRO-FACTORY II ułatwiają Twoją pracę, zapewniając wysokowartościowy plon.

Znajdź dystrybutora

Maszyny rolnicze Agro-Factory II są dostępne w punktach sprzedaży w całej Polsce. Znajdź dystrybutora, najlbliżej Twojej lokalizacji