O AGRO-FACTORY II

Firma AGRO-FACTORY II Kutno powstała w 2009r., zajmujemy się przede wszystkim produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń rolniczych.

Nasze przedsiębiorstwo, dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, zagwarantowało sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży produkcji maszyn rolniczych i części zamiennych. Najwyższy poziom produkcji oraz dbałość o obsługę klienta, zapewniło nam rozległą sieć dystrybucji na terenie całego kraju, którą stale rozbudowywujemy. Nasze maszyny i urządzenia rolnicze dostosowane są do standardów europejskich, a ich doskonała jakość zyskała wierne grono klientów również na rynkach krajów UE.

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego przyświeca nam idea zrównoważonego rozwoju, by kolejne pokolenia również miały szansę na korzystanie z bogactw środowiska naturalnego. W związku z tym, nasze maszyny rolnicze znajdują zastosowanie również w rolnictwie ekologicznym, pozwalając na bardziej wydajne spożytkowanie potencjału produkcji rolnej, zwiększenie zbiorów oraz ochronę dostępnych zasobów. Mamy na uwadze przede wszystkim nasze wspólne dobro, uważamy bowiem, że jest to fundament do osiągnięcia pełnego sukcesu.

Stawiamy na nowoczesne technologie i nieustanny rozwój, pamiętając jednocześnie o najlepszych tradycjach polskiego rolnictwa. Chcemy by, dzięki naszym maszynom mogli Państwo prowadzić swoje gospodarstwa z satysfakcją i zyskiem. Z tego powodu wizja z jaką prowadzimy AGRO-FACTORY II została oparta na ludziach: świetnie wykwalifikowanych pracownikach oraz współpracy z rolnikami i dystrybutorami.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i komfort użytkowania produkowanych przez nas wyrobów gwarantując: doradztwo, serwis gwarancyjny, pełen asortyment części zamiennych oraz własny transport.

Zapraszamy wszystkich klientów, obecnych i przyszłych do naszej firmy jak również na nasze stoiska podczas imprez targowych.

Zapraszamy do współpracy!

    

+48 516 154 300
Obsługa klienta

P.P.H.U. AGRO-FACTORY II s.c.

99-300 Kutno, Piwki 48

Oddział: 99-100 Łęczyca, Lubień 35c

Skontaktuj się z nami

14 + 11 =

P.P.H. AGRO-FACTORY II S.C.

Fabryka maszyn rolniczych. Z tradycją w nowoczesność.

© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

TUTAJ JESTEŚMY

Agro Factory II

P.P.H. AGRO-FACTORY II

99-300 Kutno Piwki 1/2

tel. +48 888-890-967

tel. +48 607-061-760

tel./fax +48 24 254-00-00

e-mail: biuro@agro-factory2.pl

PPHU AGRO-FACTORY II S.C Ilona Denarska Robert Denarski realizuje projekt „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego pługu dłutowego marki AGRO-FACTORY II jako efekt komercjalizacji samodzielnie zrealizowanych w przedsiębiorstwie prac badawczo-rozwojowych”